שיקום נזקי מים ורטיבות ברצפה

בעת הצפה אשר מקורה בצנרת נוצר מצב של הצטברות מים אשר עשויה לא רק לגרום לנזק משני נוסף אלא גם לבעיות בריאותיות חמורות. משום כך, יש לבצע שיקום נזקי מים ורטיבות ברצפה באמצעות ייבוש תת רצפתי. כיצד התהליך מתבצע ומה חשוב לדעת בנושא? על כך נרחיב במאמר הבא.

מים נכנסים לבית

שיקום נזקי מים ורטיבות ברצפה – הגיע הזמן להגיע את הדור הבא

שיקום נזק מים ורטיבות ברצפה היא מנת חלקם של רבים, זאת כתוצאה מפיצוץ בצנרת או תשתית אשר איננה בנויה כראוי. למעשה, מדובר בבעיה אסתטית אך גם בריאותית, וזאת לאור העובדה כי המים צוברים עובש אשר מסוכן מאוד לבריאות. בנוסף, המים אשר מצטברים עשויים לגרום לנזק לא רק לרצפה אלא גם לקירות, ולכן העלות הכללית של התיקון עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים, במידה ולא נעשה שיקום נזקי מים. השיקום מתבצע כיום באמצעות טכניקה ייחודית ופורצת דרך – ייבוש תת רצפתי. מדובר בטכניקה אשר מתבצעת רק באמצעות חברה מקצועית אשר מתמחה בשיטה אשר מתבססת על שימוש במכשור טכנולוגי אשר חודר אל מתחת לרצפות, ומאפשר לספוח את המים הכלואים באופן מהיר, מבלי לגרום לנזק למבנה או לריצוף.

כיצד מתבצע ייבוש תת רצפתי לצורך שיקום נזקי מים?

כאמור, ייבוש תת רצפתי מתבצע באמצעות עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום שיקום נזקי מים. לפני תחילת העבודה, תתבצע בדיקת לחות באמצעות קידוח על הריצוף, במספר נקודות ייעודיות, וזאת בכדי לבדוק האם קיימת רטיבות בחול או בסומסום המצוי מתחת לריצוף. זו הנקודה לציין כי ע"פ תו התקן הישראלי, רטיבות אשר נחשבת כתקינה בחול היא עד 6% ובסומסום 3%. לאחר לקיחה של דגימות מהמים למעבדה, תיקבע תוכנית עבודה המבוססת על ייבוש המים באזורים אשר בהם נמצאו מים, וזאת בכדי לטפל בבעיה בהקדם. באמצעות מכשור ייחודי המבצע שאיבה של המים באמצעות יניקה, כל זאת כאמור מבלי לפגוע בריצוף. במידה ומדובר בשיקום נזקי מים אשר מתבצע במצע של חול, המכונה "יונקת" את הלחות מהחול, ובכך מאפשרת את הייבוש של המים. בתום התהליך ולאחר כ 14 יום יגיע לבית טכנאי מומחה בכדי לבחון את התקדמות הייבוש. ייבוש תת רצפתי אשר בטכניקה הזו נחשב לאפקטיבי ויעיל בעבור בתים, והוא ניתן לכם באמצעות החברה המובילה בתחום שיקום נזקי מים – נוליק.

 

שיקום נזקי מים באמצעות החברה המובילה בתחום – הכירו את נוליק

נוליק הינה חברה מומלצת אשר מבצעת ייבוש תת רצפתי לצורך שיקום נזקי מים, מזה שנים רבות. החברה מעסיקה את טובי המומחים בתחום כמו גם רוכשת את הציוד והטכנולוגי ביותר בענף, כל זאת מתוך מטרה להעניק ללקוח שירות מקצועי ומתקדם. לקבלת הצעת מחיר לצורך ייבוש תת רצפתי, חייגו למספר 077-4030268.

אולי תאהבו גם:

איך מנקים עובש באמבטיה

הצטברות עובש בחדר האמבטיה, כמו גם במקומות נוספים בבית, היא אחת הבעיות הדורשות פתרון מיידי וקבוע. העובש, מעבר לבעייתיות שלו מבחינה אסתטית ומעבר לעובדה שהוא

קרא עוד »