ניקיון שטיחים

השטיח שלכם נראה נורא? ניסיתם לנקות אותו בכל דרך אפשרית ואתם לא יודעים מה לעשות? אם כך, רגע לפני שאתם זורקים אותו לפח, למה שלא תפנו אל חברה מקצועית שתוכל לנקות אותו עבורכם ולהסיר ממנו את כל הכתמים?

כל הסיבות לפנות אל חברה מקצועית לניקוי שטיחים

אנשים שיש להם שטיח בבית בדרך כלל אוהבים אותו מאוד וטוענים שהוא מוסיף לא מעט לאווירה הביתית. בנוסף, שטיח איכותי ויפה גם יוצר אווירה טובה וחמימה בחודשי החורף, כך שברור מדוע נרצה להאריך את חייו ולשמור על ניקיונו. מעבר לכך שתוכלו כמובן לשאוב בעצמכם את השטיח ולנסות לנקות אותו על בסיס קבוע, כדאי לדעת שיש אפשרות גם לתת אותו לניקיון רציני יותר. ממש כפי ששירות של ניקוי ספות יכול להחזיר לספות את הברק ואת היופי שלהן, כך גם שירותי ניקוי שטיחים יכולים להחיות אפילו שטיחים שנראים כבר רע מאוד. המומחים יידעו באיזה חומרים להשתמש ובצורה כזאת תוכלו ליהנות משטיח שלא צריך להיפרד ממנו, אלא משטיח שנראה ממש כמו חדש.

שואב אבק

בידי מי כדאי להפקיד את ניקיון השטיח?

האמת היא שבישראל של ימינו יש הרבה מומחים לניקיון שטיחים, ממש כפי שיש לא מעט מומחים שיוכלו להסביר לכם בהרחבה על חוק 190. לכן ברור מדוע יש לכם התלבטות לגבי בחירת החברה הכי טובה שיש לניקיון של שטיחים, כי אם יש משהו בטוח, זה שלא תרצו שמישהו יהרוס לכם את השטיח תוך כדי הניסיון לנקות אותו. יש לכם התלבטות? מחפשים חברה אמינה ורצינית? אם כך, כדאי שתבדקו:

  • האם זו חברת ניקיון שטיחים שעובדת בתחום הזה כבר לא מעט שנים?
  • באיזה שיטות עובדי החברה ינקו לכם את השטיח?
  • האם נעשה שימוש בחומרים איכותיים במיוחד לניקיון השטיחים?
  • האם אנשים אחרים שפנו אל אותה חברה לקבלת שירותי ניקיון השטיח יצאו מרוצים?

חשוב גם לברר כמה זמן זה יכול לקחת, כי אם אתם אוהבים את השטיח שלכם, למה שתסכימו לחיות בלעדיו חודש שלם? יש היום חברות לניקיון שטיחים שיכולות לבצע את העבודה הזאת הרבה יותר מהר כך שבהחלט כדאי לברר את הסוגיה הזאת מראש.

האם העלויות גבוהות?

אם עד היום לא חשבתם לפנות אל חברה מקצועית שתנקה עבורכם את השטיח כי היה נדמה לכם שמדובר על הוצאה כלכלית מאוד גדולה וכי אולי כדאי יהיה לקנות שטיח חדש, דעו שזה כלל לא מדויק. למעשה, אם תעשו השוואת מחירים בין כמה חברות שמנקות שטיחים על ידי מכונות מקצועיות, אתם תראו שלא תמיד העלות חייבת להיות גבוהה. לכן, אם אתם יכולים לתת את השטיח שלכם לניקוי וכך ליהנות ממנו שוב לעוד שנים רבות, אז מה פתאום שתחשבו על קניית שטיח חדש במחיר גבוה?

אולי תאהבו גם:

5 שיטות לניקוי השטיח בבית

על מנת לנקות את השטיח באופן יסודי, עליכם לנקוט בשיטת ניקוי אשר מתאימה לכם ולסוג השטיח. להלן חמש שיטות מצוינות לניקוי השטיח, אצלכם בבית. כל

קרא עוד »