3 כללים חשובים לניקיון לאחר שיפוץ

אנחנו שומעים לא פעם על אנשים שמשקיעים המון בשיפוץ הבית.

מדובר באנשים שחולמים על מטבח, חדר אמבטיה, חדר שינה חדש או שיפוץ כולל לכל הבית.

אם אתם נמנים מבין האנשים הללו, אתם צריכים לדעת שאחרי השיפוץ, אתם צפויים לקבל את חדר החלומות שלכם, אבל לא רק.

אתם צפויים לקבל גם הרבה אבק ולכלוך.

לכן, אתם צריכים להכיר את  הכללים החשובים לניקיון לאחר שיפוץ.

 

רקע למצב הבית לאחר שיפוץ

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מתכננים לערוך שיפוץ לבית או המשרד, אתם צריכים לדעת שלא כל קבלן שיפוצים מנקה אחריו את החלל (במיוחד כשמדובר בחלל גדול). כך שאם תכננתם להגיע אל המקום מיד לאחר השיפוצים ולחזור לחיי היום יום שלכם, אתם צריכים לחשוב שנית. תוהים מדוע? בגלל שאתם צפויים להגיע לבית ולמצוא בו את הממצאים הבאים:

  • צבע על הארונות\הרצפה
  • שאריות אבק בכל פינה
  • לכלוכים שונים בכל מקום

כך שאנחנו בעצם רוצים להגיד לכם, שאתם צריכים לערוך ניקיון לאחר השיפוץ. כדי שתוכלו לדעת איך לעשות זאת, ריכזנו בפניכם את 3 הכללים הבאים:

 

כלל מספר 1 – תכינו את הכפפות

הכלל הראשון בכל הנוגע להליך של ניקיון אחרי שיפוץ קשור לרצפות שלכם ולחיבור שבין הרצפות לקיר. אתם צפויים לגלות שהרצפה שלכם מלאה בשאריות של צבע שיורד רק עם טרמפנטין או חומר חזק אחר. לכן הכלל הראשון הוא להכין מראש כפפות איכותיות, כאלו שיפרידו בין הידיים שלכם לבין החומר הכימי שיאפשר לכם לנקות את האזור.

 

כלל מספר 2 – תשקלו הזמנה של חברת ניקיון

לפני שאתם עוברים לכלל מספר 3 אנו רוצים להציע לכם את שירותיה של חברת ניקיון. פניה לחברת ניקיון תאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • לא תצטרכו לגעת בעצמכם בחומרי הניקיון
  • תוכלו לחזור לבית נקי ללא מאמץ
  • תוכלו ליהנות מעוד יום או יומיים מחוץ לבית

כך שאם אתם מעדיפים לקבל שירות מלא, שמתחיל בשיפוץ ומסתיים בדירה נקיה טיפ טופ, אתם צריכים ליישם את כלל מספר שתיים. אם תעדיפו שלא ליישם אותו מסיבה כלשהי, כדאי שתעברו לכלל מספר שלוש.

 

כלל מספר 3 – תאגרו כוחות

ניקיון לאחר שיפוץ הוא אינו עניין של מה בכך. אם אתם חושבים שהניקיון הזה זהה לניקיון שאתם עורכים מידי שבוע בבית, כדאי שתחשבו שוב. מדובר בניקיון שלוקח מכם הרבה כוחות. כך שאנו ממליצים לכם לאגור כוחות לפני שאתם מתחילים לנקות. תאכלו ארוחה טובה, תשתו כוס קפה שיעיר אתכם ורק לאחר מכן, תתחילו במלאכה.

 

סיום

אלו היו 3 הכללים לניקיון לאחר שיפוץ. כעת, אתם בטח כבר יודעים מהם הכללים הללו, כך שנותר לכם רק ליישם אותם וליהנות בסופו של דבר מבית משופץ, יפה וכמובן – נקי ללא רבב. שיהיה ניקיון נעים!

שבירת קיר

 

אולי תאהבו גם: