3 טיפים לעבודה נקייה של אינסטלטור

סתימות במערכת הניקוז הן לצערנו חלק מחיינו, בין אם זה באשמתנו הישירה ובין אם מדובר בתשתית צנרת ישנה ובלויה.

קריאה לאינסטלטור היא הפתרון הנכון והמתאים, אך מלבד התיקון הנדרש, חשוב לשמור על סביבת עבודה נקייה ומסודרת.

לכן, ריכזנו עבורכם 3 טיפים כיצד לבצע עבודה נקייה

 

הזמנת אינסטלטור

בעיות אינסטלציה שונות, פיצוצי צנרת, איתור נזילות או פתיחת סתימות, מחייבת הזמנת אינסטלטור מקצועי לתיקון הצנרת, בכדי לפתור את הבעיה בצורה איכותית, מהירה ויעילה, כמו גם מניעת בעיות עתידיות במערכת הצנרת והביוב, אשר חוסר תשומת לב אליהן עלולה להוביל לטיפול יקר יותר בעתיד.

 

חשיבות שמירה על סביבת עבודה נקייה

סביבת עבודה נקייה חשובה בראש ובראשונה לבריאותכם. סביבת עבודה מלוכלכת מזמינה אליה חיידקים ואף התפתחות בקטריות ופטריות. בנוסף, כאשר מבצעים עבודה נקייה, הלקוח מסתכל באופן חיובי יותר על איש המקצוע שהוזמן, ובכך מתאפשרת מערכת של הזמנה חוזרת והמלצות לאנשים אחרים בהמשך.

בין אם מדובר באינסטלטור בתל אביב או אינסטלטור בראשון לציון, עבודת האינסטלציה כוללת לרוב התעסקות עם לכלוך, שהוא הגורם לסתימות, או לכלוך כתוצאה מעבודת האינסטלציה. בכדי ליצור סביבת עבודה נעימה ונקייה, מומלץ להשתמש בטיפים הבאים.

 

מצלמה תרמית

אם פעם בכדי לאתר מקור נזילה היינו נאלצים לשבור את הקיר או המרצפות בנקודות שונות, הרי שכיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והציוד המתקדם, ניתן לזהות את מקור הנזילה באופן פשוט, מהיר וללא שבירת מרצפות וקירות מיותרת, הגורמת ללכלוך רב.

באמצעות שימוש במצלמה תרמית, הפועל באמצעות קרני אינפרה אדום ומסוגלת לאתר את מקור הנזילה לפי הפרשי טמפרטורות בין מקור הנזילה לשאר הצנרת, תוכלו לצמצם את ההרס והלכלוך הנלווה להגעה לנקודת התיקון.

 

שימוש במגבת

עבודת אינסטלציה כרוכה בפתיחת הצנרת או הביוב, אשר מטבעם אינם מקום נקי ומצוחצח. נוסף על כך, המערכת מלאה במים ושילוב של שני הגורמים הללו עלול ליצור עקבות של לכלוך ובוץ בכל הבית. לכן, לפני פתיחת נקודת הצנרת הנדרשת לתיקון, מומלץ לפרוס מתחתכם מגבת כך שתספוג את הלכלוך היוצא ממערכת הצנרת.

בנוסף, שימוש במגבת יכול לפתור עקבות בוץ ולכלוך כאשר אתם מסתובבים בבית, או יוצאים- חוזרים להביא כלים וחומרים שונים. ניגוב הרגליים לפני, במגבת האמורה, יקל עליכם להימנע מהשארת סימנים אלו.

 

ריכוז הכלים הנצרכים קרוב אליכם

בהמשך לטיפ הקודם, ככל שתמעטו להסתובב בבית, כך תצליחו לרכז את הלכלוך בנקודה אחת, שבהמשך יקל עליכם לטפל בניקיון. לפיכך, בעת הבדיקה הראשונית ולפני פתיחת נקודת הצנרת והתחלת העבודה, מומלץ לרכז איתכם את כלל הכלים הנדרשים לכם לביצוע העבודה, כך שתוכלו להימנע מהסתובבויות מיותרות בבית ויצירת לכלוך בנקודות שונות ולא הכרחיות ברחבי הבית.

לסיכום, ביצוע עבודת אינסטלציה נקייה חשובה הן עבור הבריאות שלכם והן עבור יצירת רושם חיובי אצל הלקוח. לכן, מומלץ להקפיד על ביצוע עבודה נקייה באמצעות שימוש בטיפים שהזכרנו.

 

 

שירותים

אולי תאהבו גם: