מקומות שחייבים לנקות בבניין גדול

כל מבנה, בין אם מדובר בבניין מגורים, או בין אם בניין משרדים זקוק לשירותי ניקיון.

ישנם בנייני דירות אשר שוכרים שירות של מנקה עצמאי, אשר דואג לניקיון שוטף של חדר הלובי של הבניין, במידה ויש וחדרי המדרגות, אך לפעמים מסיים

את עבודתו בכך.

לכן היום יותר ויותר נציגות הבניין מעדיפים לקחת חברת ניקיון המתמחה במתן שירותי ניקיון לבניינים ואשר יש לה ידע מקצועי נרחב הן בנוגע לאיכות

החומרים והן על – ידי הפעלת מכונות ניקיון אשר מבצעות את העבודה בצורה טובה ויעילה יותר לשביעות רצון דיירי הבניין.

אחת החברות הנותנות שירות של אחזקת מבנים בחיפה הינה חברת שליף אחזקות אשר נתנה לנו טיפ למקומות מסוימים שחייבים לנקות בבניין גדול אשר

אנשי ניקיון עצמאים אינם מודעים עליהם.

 

אחזקת מבנים

אחזקת בנייני משרדים ומבנים תמיד היה קיים, אך לאחרונה יותר ויותר נציגויות של בנייני מגורים מעדיפים לקבל שירותי אחזקת מבנים על – ידי חברות מקצועיות ומבינות את היתרונות הרבים והערך המוסף אשר חברת אחזקת מבנים יכולה לספק לדיירי הבניין.

 

כל שירותי האחזקה במקום אחד

חברות אחזקת מבנים הרבה פעמים יתנו לנו את כל שירותי האחזקה שהבניין זקוק לו, באמצעותם. כלומר, נציגות הבניין (בין אם מדובר בבניין מגורים, ובין אם מדובר בבניין משרדים) יוכלו לקבל על – ידי ספק אחד את כל שירותי אחזקת המבנים להם הם זקוקים, כגון: שירותי ניקיון, שירותי אחזקה ותפעול, שירותי ניהול ושירותי שמירה. כאשר נציגות הבניין לוקחים שירותים מקיפים מחברת אחזקה הם אינם צריכים לרוץ בין ספק אחד לשני לצורך תיאום של עבודות שוטפות או חודשיות הנדרשות לבניין.

במקרה של שירותי ניהול, ימונה מנהל בניין מטעם חברת האחזקה, והוא זה שדואג לכל הסנכרון בין גופי האחזקה השונים ולתת מענה לנציגות הבניין במידה ועולה בעיה או שאלה בנוגע לעבודה של אחד משירותי האחזקה. יתרון זה חוסך זמן רב וחוסך טרטור של נציגות הבניין אל מול ספקים שונים.

 

שירותי ניקיון על ידי חברת ניקיון

ישנן לא מעט חברות ניקיון אשר קיימות כיום בישראל. מדובר בחברות מקצועיות, בעלות תכשירים ומכשירים מיוחדים המיועדים לניקיון יסודי, קרצוף, הברקה ועוד.

חברת "שליף אחזקות" אשר עוסקת בתחום של אחזקת מבנים בחיפה ומעניקה גם שירותים באזורים נוספים בארץ, ולה חברת ניקיון ייחודית, נותנת לנו מספר טיפים למקומות שחייבים לנקות על מנת לשמור על רמת תחזוקה שוטפת ולמנוע תקלות במערכות שונות בבניין.

לובי הבניין – הלובי של הבניין הינו הפנים של הבניין. על כן, לובי הבניין צריך להיות תמיד נקי ומסודר.

חדרי שירותים – גם חדרי השירותים בבניין חייבים להיות נקיים ומחוטאים במשך כל היום. מומלץ לנקות את השירותים פעם בשעה.

ניקיון ארונות תקשורות, חשמל וכיבוי אש – אחת לחודש, מומלץ לעבור על תוכן ארונות התקשורת, ארונות החשמל וארונות כיבוי האש הנמצאים בבניין עם מטלית יבשה ולנקות את האבק שהצטבר. אי ניקיון שוטף של ארונות התקשורת עלולה עם הזמן לגרום להצטברות אבק אשר עלול להוביל בסופו של דבר לנזק בציוד.

לסיכום, נחמד להיכנס לבניין שבו אנו גרים או עובדים ולראות שהכל נקי ומסודר.

כאשר מדובר בחברה עם ניסיון בתחום, יהיה אפשר לסמוך עליה כי היא מבצעת ניקיון שוטף וניקיונות ייחודיים למקומות ייחודיים בבניין אחת לתקופה, על מנת שנוכל להנות מאיכות חיים טובה ומהנה

על מנת לחסוך זמן יקר וכסף, מומלץ לשקול לקחת שירותי אחזקה וניקיון אשר עושים את העבודה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

 

שואב

אולי תאהבו גם: