מה עדיף מנקה או חברת ניקיון

מנהלי משרדים רבים מוצאים את עצמם תוהים את מי עדיף להם להעסיק? מנקה או חברת ניקיון?
אם גם אתם נמצאים בדילמה הזו, הגעתם למקום הנכון, אנחנו נעשה לכם קצת סדר בראש.

 

התעסקות עם ענייני בירוקרטיה

כשמדובר בהעסקה של מנקה פרטי, האחריות היא עליכם ויש גם עניינים בירוקרטיים שתאלצו להתמודד איתם.
אם להיות כנים, אנחנו בעד העסקה של חברת ניקיון. אבל אנחנו לא נסיים כאן, אנחנו נפרט עבורכם מדוע אנחנו סבורים כך.
בהעסקה של מנקה פרטי, אתם צריכים קודם כל לקלוט אותו כעובד חברה. מדובר במילוי טופס 101. לקראת חגים אתם צריכים להעניק גם לו מתנה לחג בתלוש. הרי זה לא מתאים שהוא יפנה לרחל המזכירה, יאחל לה חג שמח וישמע כדרך אגב שכל המשרד קיבל תוספת  בתלוש ורק הוא לא.
במידה ותבחרו להעסיק מנקה דרך חברת ניקיון, תקבלו ראש שקט. לא תצטרכו להתעסק עם שום עניינים בירוקרטיים (פרט לתשלום החודשי לחברה, לא מדובר בביג דיל).
יש לכם מספיק על הראש, אז עדיף שתקלו על עצמכם איפה שאפשר.

 

הפעלת ביטוח

בהמשך לענייני הבירוקרטיה, חשוב שתדעו שניקיון הוא מקצוע עם סיכונים. המנקה יכול, לא עלינו למעוד במהלך עבודתו. כדי להימנע מאי נעימות, באחריותכם לבטח אותו דרך חברת ביטוח.
במידה וקורה חלילה משהו והמנקה שלכם אינו מבוטח, אתם בבעיה.
במידה ותבחרו בחברת ניקיון, אתם יכולים גם בנושא הזה להמשיך בעבודתכם ללא הפרעה. חברת הניקיון תהיה אחראית על הפעלת הביטוח. כך שאם חלילה תקרה תאונה, חברת הביטוח מבטחת את המנקה ואתם לא צריכים להתערב כלל, רק לשלוח לו זר פרחים או חבילת שוקולדים ולאחל לו מכל הלב שיחזור בהקדם כי כולם מתגעגעים אליו.

 

ביצוע ראיונות

כמובן שאתם תצטרכו לקיים יום ראיונות מרוכז בשביל לראות מי המנקה המוכשר ביותר שיזכה לנקות את המשרדים שלכם. אנחנו לא מדברים חלילה בציניות. חשוב שתבחרו מנקה שיבצע את עבודתו נאמנה. שיגיע לעבודה בזמן ויראה את מקום העבודה כבית השני שלו (כמעט כפי שאתם רואים אותו).
ביצוע ראיונות הוא דבר שלוקח זמן, כך שגם אם תעבירו את האחריות למירי, מנהלת המשרד, סביר להניח שאתם עדיין תמצאו את עצמכם מבזבזים זמן יקר (כן, הזמן של מירי יקר מאוד).
אתם בטח כבר יודעים שחברת ניקיון עושה זאת עבורכם, אנחנו כבר לא צריכים להסביר, נכון?

 

מעקב אחרי רמת הניקיון

אנחנו בטוחים שחשוב לכם שהמשרדים שלכם יהיו נקיים ברמה גבוהה מאוד.
חברת הניקיון תבצע מעקב אחרי רמת הניקיון של המנקה שהוקצב לכם וזאת בניגוד למצב שבו תבחרו מנקה פרטי, אתם תצטרכו להיות אלה שבודקים אם דרוש חיזוק בקרצוף.

בקיצור, אנחנו בטוחים שאחרי שקיבלתם את העצות שנכתוב עד כה, אתם יודעים מה מתאים למשרד שלכם.

 

איש שרות

אולי תאהבו גם: