מדיח בוש – על איכות לא מתפשרים

המטבח הוא חלק מרכזי בכל בית. זה המקום שבו בני משפחה וחברים מתכנסים כדי לחלוק ארוחות וליצור זיכרונות.

מכשירי המטבח של בוש יישארו איתכם לכל החיים, תוך התחייבות מתמשכת לאיכות ולעיצוב, וישאירו אתכם חופשיים מהתעסקות עם שטיפת כלים.

מדיחי הכלים של בוש הם ההתגלמות של חיסכון בזמן ומנוחה.

הם בעלי תפקוד נהדר ועיצובים נצחיים, תוך שהם מציעים תכונות שיעזרו לכם לבצע את העבודה בדיוק כפי שאתם רוצים.

במאמר הבא נסביר עוד על מדיחי הכלים של בוש ונציג שני דגמים שונים.

 

מדיחי הכלים המעולים של בוש

בוש היא יצרנית מוצרי חשמל חזקה עבור אנשים שדורשים מדיח כלים שקט במיוחד שלא יפריע בשגרת היומיום. מגוון טכנולוגיות הופכות את מדיח בוש למדיח הכלים השקט ביותר בישראל עם רמות דציבלים נמוכות להפליא, שנעות בין 40 ל- 50 dBA.

לא רק זה, אלא שבוש היא גם אחת היצרניות הבודדות המציעות מבחר רחב של מדיחי כלים המתאימים לקשת רחבה של תקציבים. יש גם מדיחי כלים של בוש ברוחב 50 ס"מ אם תרצה להתקין אחד קטן המיוחד. עם זאת, מדיחי כלים של בוש הם לא בהכרח האפשרות הטובה ביותר עבור משקי בית המחפשים מדיח כלים לא איכותי במיוחד, אשר עולה פחות מ- 1000 ₪.

 

מדיח כלים מסדרת 100 של בוש

טווח מחירים: בין 1500 ל- 2400 ₪.

תכונות בולטות:

  • חלקים פנימיים מפלדת אל חלד
  • 3 מדפים לאחסון כלים
  • 48 עד 50 dBA

מדיח כלים זה מסדרת 100 של בוש שופע תכונות נוחות, כולל הגנה מפני דליפות יתר, טיימר התחלה של 24 שעות, ותכונת שטיפה עדינה לכלי חרסינה. הוא כולל גם שישה מחזורי שטיפה, שתי אפשרויות שטיפה (כולל Sanitize). נוסף על כך, פנים הדגם הזה מצויד במתלים מסדרת 300 וחלקים פנימיים מפלדת אל חלד, מה שהופך אותה למדיח הכלים בעל הערך הטוב ביותר מסוגו.

 

מדיח כלים מסדרת 300 של בוש

טווח מחירים: בין 3200 ל- 4000 ₪.

תכונות בולטות:

  • מדפי מדיח כלים חדשניים
  • קיימים מדיחי כלים בגודל 50 ס"מ.
  • 44 dBA
  • מערכת הגנה מפני דליפות AquaStop בדגמים נבחרים

מדיח כלים בוש זה, אשר מגיע בגודל סטנדרטי של 75 ס"מ, כולל חמישה מחזורי שטיפה וחמש אפשרויות שטיפה שונות, מתגאה בשירות אינסופי עם מתקנים מתקדמים, כולל קרן אינדיקטור InfoLight המאירה את הרצפה, מתלה עליון של RackMatic המציע שלוש התאמות גובה לעד 9 מצבים אפשריים, והגנה מפני דליפות AquaStop הפועלת 24/7 למניעת נזקי מים במטבח שלכם.

 

לסיכום

בוש היא אחת מחברות מוצרי החשמל המובילות בשוק. אם אתם מחפשים מדיח כלים, איכותי, חזק ויעיל, אל תתפשרו על האיכות ולכו על בוש.

 

כוסות

אולי תאהבו גם: