2 יתרונות של חיטוי העסק לפי משרד הבריאות

בתקופת הקורונה אחד הדברים שעלו בסדר העדיפויות של העסקים היא כמובן חשיבות ההיגיינה.

אין ברירה, בשביל לשמור על הלקוחות שלכם ולהימנע מסגירה של העסק בתקופה שכזו, משהו שאתם לא יכולים כבר להרשות לעצמכם, צריך לשמור על ניקיון ברמה גבוה.

מהו ניקיון ברמה גבוה? ובכן, בואו נגיד שאם תעמדו בקריטריונים של משרד הבריאות, אתם אמורים להיות בסדר.

במאמר הזה ניתן לכם את היתרונות בחיטוי העסק שלכם על פי הנחיות משרד הבריאות:

 

יתרון ראשון – שמירה על בריאות הלקוחות שלכם

חיטוי עסקים לפי הנחיות משרד הבריאות הוא נושא שהפך להיות חשוב מאוד בקרב עסקים. הסיבה ראשונה והחשובה ביותר היא שמירה על בריאות הלקוחות שלנו. במיוחד כשזה מגיע לעסקים שמתעסקים באוכל.

גם לפני זה היגיינה היית נושא חשוב, אך כעת בתקופה בה מגיפה עולמית פוקדת מדינות בכל העולם, שמירה על היגיינה חשובה יותר מתמיד. אף עסק לא רוצה להיות מוקד להפצת קורונה, וחלק מהדרכים להימנע מכך היא כמובן שמירה על ניקיון העסק.

הקורונה זה לא צחוק, קחו אותה ברצינות.

 

יתרון שני – הימנעות מפגיעה בהכנסות

אף עסק לא רוצה לאמץ מוניטין של עסק לא הגייני, בו אחוזי ההדבקה בקורונה גבוהים יותר מהממוצע. מוניטין שכזה, עניין יותר של מפה לאוזן, יגרום ללקוחות לחשוב פעמיים בשביל לקנות מוצר מבית העסק או להגיע לקבל שירות.

כמובן שגם עניין הדוחות, שהפך להיות בעיה רצינית עבור בתי עסק וכאב ראש לא קטן. בשביל להימנע מכך, אתם חייבים להקפיד לשמור על הנחיות משרד הבריאות.

זה לא רק עניין בריאותי, למרות שזה מה שחשוב, זה גם עניין כלכלי. ההשקעה הכספית בניקיון בית העסק לפי הנחיות משרד הבריאות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם.

 

איך לוודא שאנחנו עומדים בהנחיות משרד הבריאות?

בתקופה כזו התחיל טרנד חדש. כמו שיש משגיח כשרות שמוודא בבסיס בצבא או בבית העסק שהנחיות הכשרות נשמרות בשביל להצדיק את תעודת הכשרות שתלויה בפתח המסעדה.

כך יש היום גם מה שנקרא משגיח קורונה. מישהו שהתפקיד היחיד שלו היא לשמור על כל האספקטים של ההיגיינה הקיימים, כולל כמובן אחר הנחיות משרד הבריאות.

רצוי שהבן אדם יהיה פדנט וקפדן, יותר מאשר מבין בניקיון, שזה גם חשוב אך פחות קריטי. בנוסף לכך, אנחנו ממליצים לכם כמובן להיעזר בשירותים מקצועיים לניקיון. ניתן היום להשכיר את שירותם של חברות הניקיון שיכולות לספק לכם כוח אדם מיומן, שמכיר את הנחיות משרד הבריאות וידע לתת לכם מענה באופן המקצועי ביותר.

 

סיכום

לסיכום, היתרונות הגלומות בשמירה על היגיינת העסק לפי הוראות משרד הבריאות, הן גם כלכלית וגם בריאותית. אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת, ואם אתם מרגישים שאתם צריכים, להיעזר בעזרה מקצועית חיצונית.

 

אולי תאהבו גם: