השאלות שחשוב לשאול כשבוחרים את חברת הניקיון למשרד שלך

בחירה של חברת ניקיון למשרד צריכה להיעשות תוך שיקול דעת ובירור מעמיק אודות פרטים חשובים שצפויים להבטיח כי נעשתה בחירה נכונה ומדויקת של חברת הניקיון. במדריך הנוכחי נציין בפניכם את כל השאלות שחשוב מאוד לשאול כשאתם בוחרים את חברת הניקיון למשרד שלכם. הישארו אתנו ותקבלו את כל המידע שחשוב שיהיה לכם בנושא.

 

שאלה מספר 1 שחשוב לשאול כשבוחרים את חברת הניקיון למשרד שלך – באילו שעות אתם עובדים?

אחת הטעויות הנפוצות שמתבצעות בקרב מנהלי משרדים רבים נוגעת לאי בהירות בכל הנוגע לשעות העבודה של חברת הניקיון. שכן, כל משרד מעוניין בשעות עבודה שונות. יש מי שמעדיפים לבצע את הניקיון בשעות הבוקר המוקדמות, רגע לפני שהעובדים מגיעים למשרד. בעוד יש מי שבוחרים לבצע את הניקיון בשעות הערב או הצהריים. קחו בחשבון את העובדה הזו שהצרכים שלכם הם לא זהים לאלו של משרדים אחרים ותשאלו אודות שעות העבודה של החברה הנבחרת.

 

שאלה מספר 2 שחשוב לשאול כשבוחרים את חברת הניקיון למשרד שלך – באילו חומרי ניקיון אתם משתמשים?

שמענו לא פעם על חברות שמשתמשות ב- 3 חומרי ניקיון טבעיים בלבד:

  • חומץ
  • לימון
  • מי ברז

מדובר בניקיון שיכול להתאים לאנשים בעלי אג'נדה מסוימת מאוד, אבל ראוי לציין כי מדובר במיעוט. אנחנו למשל מסתייעים בשירותי הניקיון של חברת ניקיון טופ יהלום שמשתמשים בחומרי הניקיון הכי טובים שיש ולא, לא מדובר בחומרים שנמצאים במזווה הפירות שלנו.

 

שאלה מספר 3 שחשוב לשאול כשבוחרים את חברת הניקיון למשרד שלך – עם אילו חברות גדולות אתם עובדים?

חברות ניקיון טובות ומקצועיות עובדות עם המשרדים הגדולים והמוכרים ביותר בתחום. לכן, אתם צריכים לשאול מיהן החברות שהחברה עובדת איתם. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים נכון, בחברה שמעניקה שירותים טובים בסטנדרטים גבוהים.

 

שאלה מספר 4 שחשוב לשאול כשבוחרים את חברת הניקיון למשרד שלך – האם יש לכם המלצות?

זה טוב מאוד לדעת עם אילו חברות מוכרות חברת הניקיון המדוברת עובדת, אבל זה לא מספיק. אתם צריכים לשמוע מקרוב את כל המידע בנוגע לחברת הניקיון. למשל, האם הם עומדים בזמנים, הם אם מנקים ברמה גבוהה. יכול להיות שאתם חושבים כעת – היי! מדובר בשאלות שיכולות לעמוד בפני עצמן. אבל לא, אנחנו ממליצים שלא לפנות אל החברה עם השאלות הללו, אלא לשמוע מגורמים חיצוניים את חוות הדעת שלהם לגבי החברה. כך תוכלו להיות בטוחים שמדובר במידע אמין שאינו נמסר לכם מתוך אינטרס כלשהו.

 

כמה מילים לפני סיום המדריך

כעת יש בפניכם את כל השאלות שחשוב לשאול כשאתם בוחרים את חברת הניקיון למשרד שלכם. בשלב זה, אתם צריכים להדפיס את המדריך ולשמור אותו לזמן שבו תשוחחו עם נציג מטעם החברה. מאחלים לכם בחירה נכונה למשרד שלכם.

מנקה

 

אולי תאהבו גם: