היגיינה וניקיון – איך תעזור לכם מכונת הגילוח

גברים השומרים על האסתטיקה של הפנים ונשים השומרות על ההיגיינה במקומות מוצנעים נוטים להשתמש במכונות גילוח איכותיות, ומזמן נטשו את סכיני הגילוח החד פעמיים.

המאמר יעסוק בחשיבות של מכונת הגילוח להיגיינה.

 

לגדל זיפים ולהיראות נקי

בתקופה האחרונה רואים יותר ויותר גברים המותירים זיפי זקן ושפם על פניהם על מנת להותיר חותמת גברית ולהיראות בצו האופנה. בעבר הגברים היו מתגלחים למשעי באמצעות קצף או סבון גילוח וסכינים חד פעמיים שגרמו להם להיפצע ולדמם. גם תדירות הגילוח הייתה על בסיס יום יומי והפכה למעייפת. כאשר הגברים גילו את נפלאות מכונת הגילוח הם החלו להשתמש בה בין פעמיים לשלוש פעמים בשבוע על מנת להיראות מסוקסים אך עדיין לשמור על ההיגיינה. מכונת גילוח מדגם איכותי שומרת על עור הפנים מפציעות וגורמת לגברים רבים להתמכר לשיטה זו. הגברים מנצלים את זמן העמידה בפקקים לגילוח, חיילים יכולים להתגלח בעזרתה במהירות מדי יום והיא אף מתאימה לציבור הדתי מבחינה הלכתית.

 

להיות יסודי ומהיר

מכונה לגילוח טובה מספקת פתרון יסודי ומהיר לאנשים הזקוקים לפתרון כזה. כלל שהיא בעלת פונקציות מתקדמות, כך איכות הגילוח עולה והתוצאות ניכרות. המכונה צריכה להיות יעילה, נוחה ושיהיה ניתן לעשות בה שימוש על זיפים ארוכים שלא יימשכו בעת הגילוח. ניתן לרכוש מכונת תספורת מומלצת, לכוון את הדרגה הרצויה ולעצב את הזקן על פי הטעם האישי. חשוב לבחור מכונה עם סוללה בעלת חיים ארוכים שאין צורך להטעין בתדירות וכך יהיה ניתן להשתמש בה גם בשטח וגם בנסיעה ללא דאגות.

 

לשמור על ההיגיינה

לגברים רבים יש עור פנים רגיש שנוטה לקבל כתמים אדומים מיד לאחר הגילוח. גברים כאלו אינם צריכים להצמיד את מכונת הגילוח לפניהם. הם צריכים לאפשר רמת חיכוך נמוכה יותר. ישנן מכונות עם מברשת שמנקה היטב את הלכלוך בזיפים ואת תאי העור המתים כדי למנוע זיהום. אדם רגיש יכול לפתח פצעים זיהומיים ולכן יש להתאים לו מכונת גילוח עם מברשת כזו. כאשר ישנם פצעים פתוחים רצוי לא להתגלח ולחכות שיסגרו כדי לא לפתח זיהום בעור.

 

מכונות גילוח לנשים

גם נשים המקפידות על היגיינת וניקיון הרגליים, השחי והמפשעה נוהגות לעשות שימוש במכונות גילוח. המכונות עצמן אינן משווקות כמכונות גילוח לנשים אך בהחלט ניתן להסתייע בהן ולשמור על עור בריא ואסתטי. חשוב לעשות שימוש במכונה גמישה המתאימה לקויי המתאר של אזורי הגילוח השונים ושיהיה ניתן להשתמש בה באופן יבש או רטוב. ישנם מכשירי גילוח אלחוטיים שניתנים להטענה המספיקה לשעה וחצי היכולים לסייע לצרכים אלו.

לסיכום, מכונות גילוח או מכונות התספורת הפכו כבר ממזמן לחלק בלתי נפרד מההיגיינה של גברים ונשים כאחד. אלו מכשירים זמינים, איכותיים, השומרים על הניקיון ועל כך שהעור לא ייפגע. 

 

מכשיר חשמלי

אולי תאהבו גם: