איתור נזילות – האם הפעולה מלכלכת את הבית

כולנו אוהבים את הבית שלנו נקי ומצוחצח, אבל לצערנו יש כל מיני דברים שמתרחשים בתוכו או מחוצה לו שגורמים לו להתלכלך.

בין היתר, כניסה של אבק מבחוץ יכולה ללכלך את הבית, כמו גם הצטברות של חול, שערות ועוד.

בנוסף, קיימות כל מיני תקלות בבית שיכולות לגרום ללכלוך, בין אם הן קשורות לתחום האינסטלציה, תחום החשמל ועוד.

היום נבדוק יחד האם איתור נזילות גורם ללכלוך הבית, והתשובה עומדת להפתיע גם אתכם.

 

איתור נזילות – כבר לא מה שהיה פעם

כל התחומים שקיימים בעולם עושים תנועה ברורה אל עבר הקדמה, ומתחדשים בלא מעט דרכים חדשניות במיוחד על מנת להקל, לצמצם את הלכלוך ולייעל את העבודה, הן בשלב האיתור והן בשלב העבודה בפועל. אם בעבר איתור נזילות היה נחשב לפעולה מלכלכת, הרי שהיום קיימות מגוון דרכים שלא רק שאינן מלכלכות, הן אפילו לא ישאירו חותם.

 

איך מתבצע איתור נזילות היום?

איתור נזילות מתבצע היום במגוון דרכים טכנולוגיות וחכמות במיוחד, גורמות לאיתור קל, זריז, פשוט וחף מלכלוכים. כמובן שעל מנת שיתבצע איתור נזילות מהסוג הזה, חשוב להיעזר באיש מקצוע איכותי, טוב, אמין ומקצועי. איתור נזילות משה שליו, לדוגמה, יבטיח לכם את כל המכלול הנפלא הזה בכמה פעולות פשוטות. אז איך זה קורה בפועל?

היום איתור נזילות מתבסס על שיטות חדשות ומיוחדות מאוד, כמו חיישן גז, מצלמה תרמית ומכשיר אקוסטי לדוגמה. כל אחת מהשיטות האלו מביאה איתה את הייחודיות שלה, ואת האפשרות שלה לאתר את הנזילה בקלות.

 

פירוט מורחב על איתור נזילות בכל אחת מהשיטות

אם נדבר על חיישן גז, נגלה שמדובר על שיטה שבמסגרתה האינסטלטור ישחרר גז לתוך הצנרת, ובמידה והיא דולפת – הגז ידלוף גם הוא. באופן הזה ניתן לאתר את הנזילה בצורה קלה ופשוטה, ולטפל בה ביעילות ובזריזות. מצלמה תרמית תוכל לאתר את הנזילה באמצעות קרני אינפרא אדום, שיצביעו על פערי טמפרטורות שיוכלו להעיד על מקום הנזילה הספציפי. המכשיר האקוסטי לעומת זאת יוכל לאתר את הנזילה על ידי צלילים וקולות.

 

האם אפשר לאתר את הנזילה לבד?

כמובן שבשלב הראשון מומלץ לנסות ולאתר את הנזילה באופן עצמאי, כמובן שאך ורק באמצעות הכלים הרלוונטים לרמת הידע שלכם בנושא. מומלץ בשלב הראשון לנסות לאתר את הנזילה עם העיניים בלבד, ולחפש אותה סביב הצנרת, באיזור הגג של המבנה, הניאגרה ועוד.

הצלחתם לבצע איתור נזילות בעצמכם? מעולה! זה הזמן להזמין אינסטלטור. לא הצלחתם לבצע את האיתור לבד? אל דאגה – האינסטלטור שתזמינו כבר ידע לעשות זאת ולטפל בבעיה בעת ובעונה אחת. לסיכום, מומלץ לשלב אינסטלטור בטיפול בבעיה בשלב כמה שיותר מוקדם, על מנת שלא תאלצו להתמודד עם חשבון מים מנופח, וכמובן כדי שהבית שלכם לא יגיע למצב של הצפה ולכלוך שקשה להתמודד איתם. בהצלחה!

 

תיקון צינור

אולי תאהבו גם: