איך מתמחרים ניסור בטון?

משפצים את הבית? מתכננים עבודה על אתר בנייה? חשוב להביא בחשבון את כלל העבודות שיש לבצע גם כחלק מהתכנון הכספי. כדי שתוכלו לחשב נכון, כדאי לדעת מראש את מחיר שירותי ניסור הבטון. מומלץ להביט במחירון שירותי ניסור בטון שנמצא באתר, אך זהו מחיר התחלתי, ומחיר העבודה הסופי נקבע על סמך כמה פרמטרים עיקריים שטוב להכיר:

 

מה היקף העבודה?

החל בניסור בטון בבית פרטי ליצירת מתווה פתוח כחלק משיפוץ ועד לעבודות ניסור נרחבות באתר בנייה, מחיר עבודת ניסור הבטון משתנה לפי היקף העבודה: הכולל בתוכו חישוב על פי מטרים ומספר עבודות הבטון. המחיר הראשוני לניסור בטון ייקבע לפי מטר, ואם קיימים מאפיינים ייחודיים נוספים בעבודה, הם יכללו במחיר. חשוב לדעת: ככל שהיקף העבודה יגדל, כך המחיר לניסור בטון למטר ירד.

 

מה המיקום בו העבודה מתבצעת?

האם העבודה מתבצעת באתר בנייה על הקרקע, או שמא יש להזמין מנוף או אף ציוד לניסור תת- ימי? האם ניתן לגשת לבטון אותו יש לנסר בקלות או שנדרשים אמצעים נוספים? במידה ויש להזמין ציוד קצה לעבודות בגובה או במיקומים שונים, מחיר העבודה ייקבע בהתאם לציוד ולמורכבות ניסור הבטון באתר.

 

מה צריך לנסר?

ניסור קיר בטון, פתיחת חלון חיצוני או פנימי, פתיחת דלת, ניסור גג, חומה או מדרגות בטון, ניסור ממ"ד או רצפה- את שירותי ניסור הבטון שלנו ניתן למצוא לכל צורך ולכל עבודה. מחיר ניסור הבטון ייקבע על פי כמה מאפיינים משפיעים נוספים: למשל, ככל שהבטון עבה או ארוך יותר- המחיר ישתנה בהתאם. בנוסף, ישנם סוגי בטון מורכבים שנדרשים לעבודה שונה וכלים מתאימים, המשפיעים גם הם על המחיר.

 

איזה ציוד צריך?

בסופו של דבר, בנוסף להיקף העבודה, מחיר ניסור בטון נקבע בעיקר על-פי הציוד הנדרש. האם מדובר בבטון המצריך מסור בטון ידני או דיסק יהלום סטנדרטי? או האם יש צורך ב"תותחים הכבדים" כמו כבל יהלומים או מכשיר קצה אחר? בעבודות ניסור בטון ייחודיות, קיימים כלים מותאמים לניסור המקצועי והבטוח ביותר.
מעבר לציוד הניסור עצמו, עבודה על גג בטון או עבודות במיקומים לא נגישים אשר דורשים מנוף או ציוד קצה נוסף, יתומחרו גם הם על פי הציוד הנדרש.

שיקול נוסף חשוב שיש להביא בחשבון הוא פינוי הבטון בסיום העבודה. חשוב לתאם ציפיות עם אנשי המקצוע בנוגע לצורך בפינוי הבטון. דבר זה יכול להשפיע על המחיר אם יש צורך להביא בנוסף לציוד ניסור הבטון גם טרקטור או מחפרון.

 

לסיום,

ניסור בטון היא עבודה מורכבת ומסוכנת שיש לבצע ביסודיות ובבטיחות על – ידי אנשי מקצוע מוסמכים. אנו נלווה אתכם במקצועיות ואמינות בכל עבודה, כך שתבוצע בצורה הטובה ביותר לכל צורך.

 

דיסק עם שיניים

אולי תאהבו גם:

איש שירות
מה עושים שהפחת קופץ?

ילד אחד במקלחת, אחר רואה טלוויזיה, השלישי מחבר את הקומקום ו.. קפץ החשמל. פתחתם את לוח החשמל ונוכחתם לדעת כי הפחת קפץ. אין צורך להיבהל,

קרא עוד »